THEY HAVE PLACE IN MY LIFE || čtyři

22. prosince 2016 v 19:42 | Karolína |  THEY HAVE PLACE IN MY LIFE

KAPITOLA ČTVRTÁ
V tu chvíli mi někdo vstoupil do cesty. Lekla jsem se a trochu odskočila.
,,Lily Brooks aneb dlouho utajovaná sestra!" křikla žena s mikrofonem u pusy. Zakryla jsem si tvář a rozběhla se do kopce. Ona i kameraman za mnou okamžitě běželi.
"Nechte mě být!" zařvala jsem a vběhla na naši příjezdovou cestu. Vběhla jsem do domu a zabouchla jsem dveře, které jsem zamknula na tři západy. Pak jsem se opřela o dveře, po kterých jsem sjela až na zem a prudce oddychovala.
"Co se stalo?" přiběhl Jai.
"Dole čekala nějaká reportérka." řekla jsem a složila si hlavu do dlaní.
"To nic není." řekl a vzal mě do náruče. Odnesl mě do obýváku, kde si sedl a objal mě. Musela jsem vypadat jako přerostlé mimino, když mě držel v náručí.
"Hrozně jsem se lekla." zašeptala jsem.
"Kde je Beau? Měl tě přece přivézt i zpátky."
"Nemohl se dostat skrz fanynky. Hned ho poznaly. Kdo ví, kdy se vrátí domů."
"A kde jste vůbec byli?" zeptal se.
"Potřebovala jsem si něco koupit ve městě." rychle jsem vymyslela lež.
"Hlavně, že jsi se v pořádku vrátila domů." usmál se.
"Já půjdu na chvíli nahoru." řekla jsem a zvedla se. Vzala jsem do ruky tašky s dárky a vyběhla schody nahoru. Zabouchla jsem za sebou dveře a skočila na postel. Rukou jsem bouchla do polštáře.
"Sakra, sakra, sakra." šeptala jsem. Otočila jsem se pro mobil, když v tu chvíli jsem si všimla, že jeden šuplík ve skříňce je otevřený. Prudce jsem se zvedla a rychlým krokem k němu přišla. Naštěstí moje sklenice ve které jsem si schovávala peníze na koncert byla na svém místě a když jsem peníze přepočetla, byla tam stejná částka. Seběhla jsem schody a když jsem slyšela kluky, jak se o něčem baví, a tak jsem se zastavila a poslouchala je.
"Zjistil jsi to, zatímco jsme byli pryč?" zeptal se potichu Beau.
"Jasně, jen to ještě musím domluvit a bude to." odpověděl Luke.
"Ty ses nám už vrátil!" řekla jsem, když jsem vběhla do místnosti.
"Byla to fuška, ale jo a jsem živej." Beau se poplácal po rameni. Zasmála jsem se.
"Lily, jestli chceš někoho pozvat na tu oslavu, tak mu už zavolej. Máme to domluvený na tuto sobotu."
"Chtěla bych vědět, komu bych tak měla zavolat," poznamenala jsem. Žádné kamarády jsem neměla. Až na Kianu, kterou jsem měla v plánu pozvat, protože Luke se musí konečně rozhoupat. "Doufám, že tady ale moc lidí nebude." řekla jsem.
"Neboj, budou tady jen kluci." mrkl Luke a Beau se uchechtl.
"Je na tom něco vtipnýho?" zeptala jsem se, otočila se a vrátila se do pokoje. Okamžitě jsem vytočila Kianu, která to zvedla po třetím zvonění.
"Lily! Tak ráda tě slyším." vyjekla Kiana. Usmála jsem se. Hned se mi zvedla nálada, když jsem ji slyšela.
"Budeme mít tuhle sobotu oslavu, tak doufám, že přijdeš!" zasmála jsem se.
"To si piš! Mám vzít něco speciálního?"
"Asi... ne." řekla jsem po chvíli.
"Tak okej. Dorazím! Zatím čau." řekla svým zpěvavým hlasem.
"Měj se." řekla jsem a vypnula hovor.SOBOTA

Dny do naší oslavy uběhly hrozně rychle a já najednou vstávala a byla sobota. Šla jsem do sprchy, hodila na sebe jen spodní prádlo a tričko a šla dolů. Kluci seděli u stolu a snídali. Přisedla jsem si a vzala Lukovi z talíře kousek koláče. Ze srandy do mě šťouchl. Když jsme dojedli, Beau se zvedl.
"My s Jaiem zajedeme pro nějaký jídlo, ať je to čerstvý a vy to tady mezitím připravíte, jo?"
"Haha, to bude sranda." řekla jsem a šťouchla do Luka. Jakmile kluci odjeli, začala jsem ze všech těch tašek vyndávat věci, které jsme koupili. Trochu jsem uklidila obývák a pak na gauč hodila pár dek a polštářů, abychom měli příjemné sezení, až se budem v noci dívat na filmy. Na DVD přehrávač jsem vyskládala všechna možná DVD, která jsem našla. Luke se vrátil a začal na okna věšet girlandy s nápisem HAPPY BIRTHDAY. Já ještě nafoukla balónky všech možných barev a odnesla je do bazénu. Na lehátka jsem ještě položila několik ručníků, i když jsem pochybovala, že se někdo půjde koupat. Přišel čas oběda a kluci se konečně vrátili. Dovezli oběd na který jsme se okamžitě všichni vrhli, a pak vyndali všechny možné pomazánky, chleby, chipsy, křupky a dokonce i nějaké kelímky se zmrzlinou. Jai krájel chleby, Beau je mazal a já začala připravovat nějaké domácí limonády. Vše jsme pak dali do ledničky, aby se to vychladilo. Kluci tam přidali i nějaké plechovky s colou, fantou a spritem a taky několik lahví piva.
Asi dvě hodiny před příchodem hostů jsme se všichni zavřeli do svého pokoje a začali se chystat. Já to moc nehrotila a oblékla si to, co vždy. Úzké džíny plné děr a k nim tank top s nápisem "My Bad Pony". Opět jsem si zavázala bandanu kolem hlavy. Přepudrovala jsem se a vrátila se dolů, abych dala do mikrovlnky popcorn. Někdo zaklepal na dveře, tak jsem šla otevřít.
"Jsme tady!" zařval Daniel a opět se mi vrhl kolem krku. James měl v puse frkačku, která se okamžitě ozvala celým domem, když do ní foukl. Zasmála jsem se.
"Čekáme na vás, blbci!" zařval James a vtrhl do obýváku. Kluci okamžitě seběhli dolů.
"Vám to trvá, jak kdybyste se chystali na módní přehlídku." zasmála jsem se. Luke se natáhl pro ovladač a zapnul hudbu. O chvíli později se ozval domovní zvonek.
"Jdu tam." zvedla jsem se z gauče.
"Nene, já tam zajdu." řekl Luke a předběhl mě.
"Fajn, jak chceš." řekla jsem a uchechtla se. Během chvíle se Luke vrátil a vedle něho stála Kiana s láhví vodky v jedné ruce a s taškou v druhé ruce.
"Ahoj lidi." zasmála se a šla okamžitě ke mně, aby mě objala.
"Jsem ráda, že jsi přišla," řekla jsem. "Kluci, tohle je Kiana, ale určitě ji už znáte."
"Jo, tak ty jsi ta Kiana o které Luke pořád mluví?" zeptal se James a Kiana trochu zrudla. "Tak to tě rád poznávám!" Viděla jsem, jak Luke zrudl až za ušima. Uchechtla jsem se a on se na mě podíval. Nadzvedla jsem obočí a ušklíbla se. On mi to ušklíbnutí vrátil a v očích měl pohled typu "neboj, já ti to vrátím". Okamžitě jsme se vrátili zpět do zábavy a Kiana nám rozdala dárky. Já od ní dostala naprosto úžasnou mikinu s obrázky melounů, kterou měla taky a jednou jsem ji tak obdivovala, že mi ji musela taky koupit. Zasmála jsem se. Jai černou mikinu a Luke nějaká trička. Když se asi po půl hodině ozval zvonek, zeptala jsem se kluků, kdo to je. Řekli, že asi ta pizza, kterou ještě objednali. Beau mi podal peníze a poprosil mě, jestli bych pro ni zašla. Zvedla jsem se a se zabručením došla ke dveřím. Otevřela jsem je.
"Všechno nejlepší!!!" zařvali mi do obličeje čtyři kluci. Stála jsem jak tvrdé y, zatímco oni se usmívali od ucha k uchu a na hlavu mi přilétly konfety. Zamrkala jsem, abych se ujistila, že to jsou oni, ale to už mě Luke mačkal v objetí, takže jsem s jistotou věděla, že tohle je realita.
"Ahoj, kluci." usmála jsem se a objala se i s Calumem, Mikeym a Ashem. Dovedla jsem je do obýváku, kde se všichni podívali naším směrem.
"Vy jste fakt dorazili!" usmál se Beau a šel se s kluky pozdravit.
"Vy jste to všichni věděli?" podívala jsem se na Luka, Jaie, Jamese a Daniela. Ti se jen ušklíbli. Zabručela jsem a sedla si zpátky na gauč. Kluci z 5SOS si posedali kolem nás a upřímně řečeno i náš velký obývák už začínal být trochu plný.
"Čas na dárky!!" zařval Mikey, až jsem trochu poskočila, jak jsem se lekla.
"Michael je občas trochu... ehm, hlasitý." poznamenal Calum a podal tašku Lukovi. Jai dostal tašku od Mikeyho a já od Ashe. Když se naše prsty dotkly během toho, co mi tašku podával, cítila jsem příjemné mrazení po celém těle. Usmála jsem se a tiše poděkovala. Otevřela jsem tašku, kde bylo nějaké oblečení z 5SOS merchu.
"Nevěděla jsem, že už máte merch!" podívala jsem se na kluky.
"No vlastně ještě nemáme. Budeš jedna z prvních, kteří ho budou nosit. Ještě to není v prodeji."
"Panebože, to je úžasný. Strašně moc děkuju!" usmála jsem se.
"Podívej se dál, bude to ještě lepší." zasmál se Luke. Zalovila jsem v tašce a vytáhla obálku. Všichni mě pozorovali a já ji opatrně otevřela. Uvnitř byl lístek na koncert 5SOS za dva týdny a také ,vstupenka' do zákulisí. Přikryla jsem si pusu rukou, jak jsem tomu nemohla uvěřit. Cítila jsem něco mokrého na tváři. Byly to slzy. Slzy štěstí.
"Neplakej!" řekl Cal a objal mě.
"Hrozně moc vám děkuju kluci. Já tomu úplně nemůžu uvěřit." usmála jsem se a utřela si oči. Kluci se na mě usmívali. Ještě chvíli trvalo než Luke s Jaiem otevřeli své dárky, a pak jsme dál oslavovali. Kluci se kolem desátý večer rozhodli, že si dají pivo, tak si pro něho došli. Kiana si taky trochu lokla, ale já ne. Zaprvé mi pivo nechutnalo a zadruhé by mi to kluci ani nedovolili. Na stole nám už docházelo občerstvení, tak jsem vzala ze stolu prázdné misky a šla do kuchyně. Do každé misky jsem ještě nasypala zbytky chipsů a křupek.
"Kde máte záchod, prosímtě?" ozvalo se za mnou.
"Kdy se konečně přestaneš tak plížit, Ashi?" zasmála jsem se. "Jsi nahoru do patra a jsou to první dveře." usmála jsem se.
"Díky." skousl si ret a odešel. O MŮJ BOŽE. Nikdy jsem neviděla něco tak úžasného jako Ashe, který si skousl ret. To mi dělá snad naschvál.
"Sestřičko?" ozvalo se z obýváku. Vzala jsem misky a šla zpět.
"Co potřebuješ?"
"Nic, jen jsi tam byla nějak dlouho a Ash taky odešel." řekl Beau a rozesmál se. Všichni se zasmáli.
,,Prase." poznamenala jsem a všichni se uchechtli. Ash se po chvíli vrátil a sedl si do křesla.
,,Lidi, musíme udělat společnou fotku, ať mám, co dát na twitter!" zaječel Mikey. Všichni jsme se k sobě namačkali, abychom se na fotku vlezli. Mikey pak chvíli ťukal do mobilu a mně o chvíli později mobil zapípal s novým upozorněním.
@Michael5SOS: Slavíme! @luke_brooks @JaiBrooks1 @JollyLilyB @BrooksBeau @James_Yammouni @danielsahyounie @Luke5SOS @Ashton5SOS @Calum5SOS @KianaBrownMusic
A pod tím tweetem byla fotka, kterou jsme vyfotili před pár minutami. Byli jsme všichni vysmátí a byla trochu rozmazaná.
"Asi se pustíme do těch filmů, ne?" zeptal se Luke.
"Jasný, protože já už asi brzo odpadnu." řekl Daniel a zasmál se. Beau, Luke, Jai, já, Kiana a Cal jsme se namačkali na gauč. James s Danielem obsadili jedno křeslo a Luke s Ashem druhé křeslo. Chudák Mickey si musel ustlat na zemi. Dívali jsme se na nějaké komedie, pak na nějakou parodii a najednou byla jedna hodina ráno. Polovina lidí už odpadla po prvním filmu a odešla si nahoru lehnout. A po druhém filmu odešel i zbytek a já zůstala v obýváku sama s Ashem.
"Chceš se ještě na něco mrknout?" zeptala jsem se.
"Páni, ty máš výdrž," zasmál se. "Nebude ti vadit horor?"
"Že bych horory úplně milovala, to se říct nedá, ale přežiju to." zasmála jsem se.
"Okej." řekl a zvedl se. Chvíli mu trvalo než se rozhodl, který horor tam dá, pak se otočil a šel zpátky.
"Můžeš si sednout vedle mě, jestli chceš. Gauč je dost velkej." řekla jsem. Ve světle z televize jsem viděla, jak se usmál a zamířil ke mně. Sedl si vedle mě a nohy si natáhl na stůl. Asi čtvrhodiny z filmu bylo ok, pak jsem se začala trochu bát. Kryla jsem si oči dekou a Ash se mi jenom smál.
"Neboj se." řekl a objal mě. Opřela jsem se na něho, ale stejně si oči pořád zakrývala. Cítila jsem, jak mi padá hlava a za strašidelných zvuků z televize jsem usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.