THEY HAVE PLACE IN MY LIFE || šest

28. ledna 2017 v 21:59 | Karolína |  THEY HAVE PLACE IN MY LIFE

KAPITOLA ŠESTÁ
Jakmile Kiana nastoupila do taxíku a odjela, pomalu jsem se vrátila do restaurace. Zamířila jsem do zadní části restaurace, zpět ke klukům. Když jsem přišla, tak se zrovna zvedali od stolu.
,,Už jsme pro tebe chtěli jít." usmál se Jai. Vyšli jsme z restaurace a rozloučili se s kluky. Každého jsem objala. Ashe jsem si nechala nakonec.
,,Promiň, že jsem ti tak zavařil s tím tweetem." zašeptal.
,,Nic se nestalo."
Pak kluci nastoupili do svého auta a my do našeho a všichni jsme odjeli svým směrem. Daniel šel pěšky, protože bydlel kousek odtud, ale nevěděl, že je tady taková skvělá restaurace. Když jsme přijeli domů, všichni jsme zamířili do svého pokoje, abychom dospali to, co nám chybělo. Vzala jsem si tričko po Lukovi a lehla si do postele. Na mobilu jsem si otevřela twitter, abych se podívala, co je nového. Mikeyho včerejší tweet i s fotkou jsem retweetovala a napsala k němu tweet.

@JollyLilyB: Bylo to báječný! @luke_brooks @JaiBrooks1 @Michael5SOS @BrooksBeau @James_Yammouni @danielsahyounie @Luke5SOS @Ashton5SOS @Calum5SOS @KianaBrownMusic

Podívala jsem se i na tweety, které byly pod tímto příspěvkem. Zajímalo mě, co fanynky při pohledu na tento obrázek budou psát.

Vy jste tak šťastní lidé.
Skvělá parta! Milujeme vás <3
Ashton+Lily
Vy znáte Kianu? :O
Janoskians a 5SOS pohromadě? Ano, prosím!

Je pravda, že u toho třetího jsem se musela uchechtnout. Cítila jsem, jak mi padají víčka, tak jsem vypnula mobil, otočila se a během chvilky usnula.Probudila mě až vůně, která mě šimrala v nose. Podivila jsem se, protože mě zajímalo, co tak kluci můžou kuchtit. Vyskočila jsem z postele a sešla schody. Už jsem začala poznávat vůni. Bylo to kuře. Kuře a něco grilovaného. Vešla jsem do kuchyně a rozesmála se při pohledu na Luka, Beau a Jaie v zástěrách.
,,No vám to teda sluší." poznamenala jsem, když jsem se konečně přestala smát. Kluci se na mě ušklíbli.
,,Ty se nám přestaneš smát, až uvidíš, jak je to vynikající." řekl Beau.
,,A co vůbec děláte?" zeptala jsem se a šla blíž. Mé tipy byly správné. Kluci pekli kuře a k tomu grilovali zeleninu. ,,Voní to krásně." pochválila jsem je.
,,No páni, sestřička nás pochválila!" vyjekl Luke holčičím hlasem. Rozesmála jsem se nanovo.
,,Mě by hlavně zajímalo, co budem dělat v noci, když jsme spali tak dlouho. Už teď je šest večer." řekla jsem.
,,Já myslím, že tohle budu dospávat ještě dlouho." řekl Jai.
,,Ty taky nic nevydržíš." řekl Beau a zkontroloval kuře. O půl hodiny později jsme už seděli u stolu s plnými talíři a ládovali se. Netušila jsem, že by se to klukům mohlo povést, ale bylo to fakt úžasné. A divila jsem se tomu, protože Luke s Jaiem neuměli udělat ani volská oka.
,,Já se půjdu trochu vyvětrat." řekla jsem, když jsem vstala od stolu. Vyběhla jsem schody nahoru, převlékla se do tepláků, vzala si mobil a vyrazila.
,,Hlavně buď opatrná, Lily. A kdyby něco, tak volej." řekl Luke než jsem vyšla ven. Zamířila jsem do parku, kde jsem nebyla od té doby, co jsem tam potkala Ashe. Sedla jsem si na své obvyklé místo a jen jsem přemýšlela. Sledovala jsem západ slunce a bylo mi nádherně. Když jsem tady seděla, odešlo všechno, co mě trápilo. To, jak fanynky zjistily, že jsem Brooks. Bylo hrozné žít s pocitem, že mě možná několik tisíc holek nesnáší. Pak to s Ashem. Podle mě si ostatní musí myslet, že mezi námi něco je, ale ono není. Byla bych ráda, kdyby bylo, ale to bych pak žila s pocitem, že mě nesnáší ještě víc fanynek. Pak už bylo ale šero, tak jsem se raději vrátila domů, protože i já začínala mít trochu strach.
V domě bylo podezřelé ticho, jen potichu hrála televize. Viděla jsem, že u televize leží Beau. Řekla jsem mu, že jsem doma, zašla jsem si pro vodu a šla do pokoje. Strhala jsem ze sebe oblečení a převlékla se do pyžama. Podívala jsem se na twitter, protože mi přibylo mnoho upozornění. A za poslední týden mi přibylo kolem 30 000 sledujících. Bylo to šílené. Pod posledním tweetem toho bylo hrozně.

Ty máš takový štěstí!
Víš, kolik holek by chtělo být na tvým místě?
Nezasloužíš si je.

Se mnou to nic nedělalo. Jen jsem se ušklíbla. Závist je svině. Ještě jsem nebyla ospalá, tak jsem si ze šuplíku vytáhla svou nejoblíbenější knížku The Perks of Being Wallflower. Četla jsem ji nespočetkrát a stále jsem se k ní ráda vracela. Byla to ta nejkrásnější knížka, jakou jsem kdy četla. Asi po hodině mě začaly bolet oči a cítila jsem, jak mi padají víčka, tak jsem ji odložila, zhasnula a jen, co jsem zalehla, tak jsem usnula.Ráno jsem byla u snídaně první. Kluci ještě spali, zatímco jsem si do misky s mlékem sypala Honey Cheerios. Pak jsem si dala ohřát vodu a zalila si kávu. Jen, co jsem si usedla ke stolu, začali se trousit kluci.
,,Dobrý ráno." usmála jsem se, když vešli do kuchyně.
,,Jak jsi se vyspala?" zeptal se Luke.
,,Skvěle, děkuju. A co vy?" řekla jsem a nabrala si na lžíci.
,,Super." řekl Jai.
,,A seš… ehm, no, v pohodě?" zeptal se opatrně Luke. Už jsem zvedala hrnek s kávou k ústům, abych se napila, ale tato otázka mě přinutila zastavit a položit hrnek zpátky na stůl.
,,Neměla bych snad být?" otočila jsem se na ně. ,,O co tady jde?"
,,Viděli jsme nějaké hejty, co ti píšou holky na twitter."
,,Chceme jen, abys věděla, že si jich nemáš všímat. Hateři jsou všude. Vždycky byli a vždycky budou. A prostě to ignoruj. My jen nechceme, abys z toho byla smutná nebo tak, protože jsou to jen slova lidí, kteří nic nedokázali a ty musíš vědět, že jsi lepší než oni." řekl Jai jedním dechem.
,,Ježiš, kluci. Toho si vůbec nevšímejte, já to ani nevnímám. Není potřeba se nad něčím takovým pozastavovat, navíc…" větu jsem nedokončila, protože někdo zazvonil. Všichni jsme se na sebe podívali.
,,My někoho čekáme?" zeptal se Beau a šel ke dveřím. Po chvíli se vrátil a my čekali, co se dozvíme.
,,Tak co?" zeptal se Luke.
,,Nikdo tam nebyl. Jen tam leželo tohle." řekl a zvedl noviny, které držel v ruce.
,,Noviny?" zeptala jsem se nechápavě. Jai mu je vytrhl z ruky a položil je na stůl. Všichni jsme se nad ně sklonili.
,,Proč nám proboha někdo posílá noviny? To si myslí, že na ně nemáme?" řekla jsem.
,,Podívej se na stranu 7." říkal potichu Luke.
,,Cože?" zeptal se Beau a podíval se na něho.
,,Je to tady napsaný." řekl a ukázal na růžek novin. Rychle jsme nalistovali na sedmou stránku a…
,,Doprdele." zašeptala jsem a přikryla si pusu rukou.
,,Vidíte to, co já nebo mě šálí zrak?" zeptal se Jai a objal mě jednou rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.