THEY HAVE PLACE IN MY LIFE || dvanáct

29. ledna 2017 v 12:20 | Karolína |  THEY HAVE PLACE IN MY LIFE

KAPITOLA DVANÁCTÁ
Když jsem se probudila, neměla jsem tušení, zda je už ráno nebo ne, protože v této části byla naprostá tma. Natáhla jsem se pro mobil a podívala se na hodiny. 9:25. Pomalu jsem odtáhla závěs, ale kluci je měli ještě zatáhnuté, takže spali. Jediná věc, které jsem si ale po chvíli všimla bylo to, že jsme stáli. Opatrně jsem se vyhrabala z palandy a potichu odešla do obýváku. Tam bylo okno ze kterého jsme viděli ven, ale nikdo neviděl dovnitř. Táhlo se přes obě strany.
A měla jsem pravdu. Opravdu jsme stáli na nějakém parkovišti. A kousek od nás stál další autobus ve kterém byli moji bratři s klukama. V tu chvíli se otevřeli dveře jejich tour busu a ven vylezl James. Přehodila jsem přes sebe mikinu, které se válela na sedačce. Nevím, komu patřila, ale typuju, že byla Mikeyho. Ještě jsem si obula své Vansky, které jsem tady večer nechala ležet a potichu přešla přes místnost, kde spali kluci a pak přes kuchyň, až jsem došla ke dveřím. Netušila jsem, jak se otevírají nebo zda nejsou zamknuté, ale risknula jsem to a zatáhla za páku. K mému štěstí se otevřely a mě ovanul chladný kanadský vítr. Rychle jsem je zabouchla, abychom neměli v busu zimu, celý ho obešla a zamířila k Jamesovi, který stále před tour busem a rozhlížel se okolo. Když mě spatřil, tak se usmál.
"Dobré ráno, Lily! Ty už jsi vzhůru?"
"Ahoj, Jamesi. Jojo, kluci furt spí." zamračila jsem se.
"U nás je to dost podobně. Zvlášť tvoji bratři jsou docela spáči. Celou noc otravují, že chtějí pořád něco dělat, a pak budou vyspávat." zasmál se.
"Jo, to moc dobře znám." uchechtla jsem se.
"A co ty? Jak ses vyspala?"
"Docela dobře." zasmála jsem se.
"Takže premiéra v tour busu příjemná, jo." rozesmál se.
"Jojo, to si piš."
"A co kluci? Dá se to s nima vydržet?"
"No vlastně jsou docela klidní. Teda Mikey je neskutečně hlučnej, ale jinak je to v pohodě. A kde teď vůbec jsme, nevíš?" rozhlédla jsem se okolo sebe.
"Podle toho, co říkal Ronnie, tak jsme zhruba 10 kilometrů od hotelu, kde budeme ubytovaní." pokrčil rameny.
"To je super. Ta cesta uběhla rychleji než jsem čekala." přitáhla jsem si Mikeyho mikinu těsněji k tělu, protože ten vítr byl opravdu kousavý.
"Jdi radši zpátky do busu, ať neonemocníš." mrkl a šel ke dveřím. Zamířila jsem zpět k tour busu a otevřela dveře.
"Proboha, Lily! Já se tě lekl!" vyjekl Calumův hlas, když jsem vešla do busu.
"Myslíš, že já se tě nelekla?"
"Ani jsem si nevšiml, že jsi vzhůru. A kde jsi vůbec byla?" podíval se na mě. Měl rozcuchané vlasy a ve tváři výraz, jakoby byl ještě v polospánku.
"Viděla jsem Jamese, tak jsem za ním šla. A kluci ještě spí?" zeptala jsem se a podívala se směrem ke dveřím, které vedly do spací části.
"Michael je už vzhůru a zabral koupelnu a Ash s Lukeym nechtějí vstát." pokrčil rameny.
"Tak je trochu poškádlíme." mrkla jsem a vydala se ke dveřím. Zmáčknula jsem tlačítko, díky kterému se dveře odsunuly a vešla jsem dovnitř. Calum mi byl v patách. Dala jsem si prsty na ústa a otočila se na Caluma. Calum ukázal na sebe a na palandu, kde byl Lukey, a pak ukázal na mě a na Ashovu palandu. Kývla jsem hlavou a pomalu začala šplhat na Ashovu palandu. Když jsem už byla jakžtakž nahoře a držela se z posledních sil, kývla jsem na Caluma a oba jsme na kluky skočili, i když můj skok vypadal tak, že jsem málem spadla dolů, a začali kluky lechtat.
"Božéééééé," vykřikl Ashton a začal se schovávat pod peřinu. "Lily, prosímtě, já jsem děsně lechtivej."
"HOODE JÁ TĚ ZABIJU!" zařval Lukey a Calum se jen rozchechtal.
"Jé, můžu se přidat?!" uslyšela jsem další hlas. Mikey asi ukončil svou ranní hygienu.
"CLIFFORDE... NEZKOUŠEJ MĚ... TAKY LECHTAT! TYVOLE... VY VŮBEC NEJSTE... KÁMOŠI." Lukey to ze sebe dostával, zatímco ho kluci lechtali. Je pravda, že jsem se mu ani nedivila, že skoro nemluvil a jen se chechtal a nemohl dýchat, protože kdyby se na mě vrhli dva kluci, jsem mrtvá a ještě je podemnou louže, protože jsem neuvěřitelně, ale opravdu neuvěřitelně lechtivá.
"IRWINE!" zařvala jsem. Z toho přemýšlení, během kterého jsem přestala Ashtona lechtat, mě vytrhly jeho ruce, které mě převalily na druhou stranu a začaly mě lechtat.
"ODPLATA BROOKS!" zachechtal se.
"Prosím, to už stačí." z očí mi tekly slzy smíchu.
"Neměla sis začínat." zasmál se. Tahle věta mi připomněla to, jak mě lechtal brácha a řekl to stejné.
"Dobře, dobře, vzdávám se." z posledních sil jsem zvedla ruce.
"Přisaháš?" zeptal se a ve tvářích se mu vytvořily ďolíčky.
"Přísahám." usmála jsem se.
"Okej." řekl a pustil mě. Sedla jsem si a zhluboka se nadechla. Ashton se na mě usmíval, vlasy rozcuchané. Opatrně jsem slezla z palandy a viděla jsem, jak Cal s Mikey pořád mučí Lukeyho.
"Kluci, tak už ho nechte." zasmála jsem a chytila Mikeyho za ruce.
"Jóó, Lily má pravdu." zabručel Lukey.
"Dobře, dobře." řekl neochotně Calum. Mikey se na mě podíval smutnýma očima jako dítě, kterému seberete hračku. Já mu totiž takovou hračku právě sebrala. Lukeyho, kterého lechtal.
,,Měli byste se trochu zlidštit, jsme asi 10 kiláků od hotelu." poznamenala jsem a sundala si mikinu, kterou jsem podala Mikeymu.
,,Moje mikina." podivil se.
,,A jak to víš?" zeptal se Lukey, celý zarudlý.
,,Byla jsem venku a řekl mi to James." pokrčila jsem rameny.
,,Aha," řekl Ash. ,,A kde jsou vůbec ostatní?"
,,Tady kousek od nás je benzínka, tak asi snídají, ale nevím, já nikoho nepotkala."
,,Já mám celkem hlad, teda." zabručel Calum a sedl si na palandu. V tu chvíli někdo vtrhl do našeho busu.
,,HEJ, lidi! Kde jste?" zařval známý hlas.
,,Kde asi tak můžem bejt?" poznamenal potichu Mikey a my měli, co dělat, abychom se nerozesmáli.
Dveře se otevřely a k nám přišel Beau. Už tak jsme tady byli narvaní jak sardinky a ještě přišel on. Úplně stačilo, aby se objevil ještě zbytek Janoskians a je s námi konec.
,,Sestřičko," zašklebil se. ,,Čau, kluci."
,,Divím se, že seš už vzhůru." vyplázla jsem na něho jazyk.
,,Já nemůžu za to, že jsem většinou spáč, ale kvůli tomu tady nejsem. Něco mě napadlo," řekl a oči se mu radostně rozsvítily. ,,Přemýšlel jsem nad tím, jak to tour udělat, co nejvíc pro fanoušky. No a napadlo mě to, že bychom udělali tour jako jeden velkej videoblog. Víte, co se děje předtím než jdeme na pódium, něco z tour busu a tak, prostě normálně ze života, co děláme."
,,To je naprosto skvělej nápad!" řekl Ash. Měl pravdu. I mně se tento nápad neskutečně líbil, přestože jsem se s bráchama nikdy neshodla. Bylo to geniální a fanynky by to určitě potěšilo, kdyby mohly sledovat, co jejich idolové dělají, když nejsou na pódiu nebo mají volný den.
,,Fakt? To jsem rád, že se vám to líbí!" usmál se. ,,Máme to vymyšlený tak, že by Lily byla hlavní kameramankou, normálně by natáčela na mobil, kdy by chtěla a sem tam bychom samozřejmě něco mohli natočit i my ostatní."
,,A máte někoho, kdo ty videa bude stříhat?" zeptal se Calum.
,,Já." zamumlala jsem.
,,Správně!" vyjekl Beau. ,,Lily je děsně šikovná, stříhaní a editování videí jí fakt jde. Takže jsme domluveni?"
,,Domluveno." řekli jsme všichni najednou.
,,Super, tak to jsem rád. Můžeš natáčet, kdykoliv chceš, Lily. A já už budu muset jít, za chvíli odjíždíme na ten hotel. A vypadá to prej špatně. Ronniemu už volali z recepce, že před hotelem stojí fanynky, takže to bude hodně zajímavý." řekl a s tím odešel.
,,No nic, asi se obleču." řekl Ash a natáhl si džíny. Mikey opět odešel do koupelny. Musela jsem se nad tím uchechtnout.
,,Ani si nedovedete představit, jak se nemůžu dočkat sprchy!" zařval na nás Mikey. Všichni jsme se rozchechtali. O chvíli později se u nás objevili řidiči a jiní lidi, kteří patřili ke klukům a já si jich doteď nevšimla. Řekli, že už budem vyjíždět a za chvíli budeme na hotelu. Přišlo mi to jako dobrá chvíle na natáčení pro ten jejich slavný video-tour-něco-blog. Mikey byl pořád zavřený v koupelně a ostatní šli do obýváku. Vytáhla jsem si z kapsy mobil a zapnula fotoaparát.
,,Ahoj, lidi. Jsem Lily Brooks a kluci mě poprosili, abych natáčela takovýhle vlogy z jejich života, abyste viděli, jak to vypadá za oponou. Zkrátka, když kluci nejsou na jevišti," zezačátku jsem byla trochu nervózní, ale jakmile jsem začala mluvit, nervozita odpadla. ,,My se právě nacházíme v Calgary, pár kilometrů od hotelu ve kterým budeme ubytováni," přešla jsem do obýváku. ,,Kluci sedí v našem tourbusovém obýváku." zasmála jsem se.
,,AHOOOOOOOOJ!" zařval Mikey a přiběhl ke mně, až byla jeho tvář na celé obrazovce.
,,Mikey." rozesmála jsem se.
,,Sluší mi to teď?" zeptal se a udělal xicht. Znovu jsem se rozesmála. Najednou Mikey zmizel z obrazu, protože ho Calum vystrčil.
,,Čau, já jsem Calum." řekl, snažil se napodobit svůdný hlas, prsty se držel za bradu, ale Ash pohled na něho nezvládl a dostal neuvěřitelný záchvat smíchu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 realitiocz realitiocz | 5. února 2017 v 22:52 | Reagovat

http://www.realitio.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.