THEY HAVE PLACE IN MY LIFE || jedenáct

29. ledna 2017 v 12:18 | Karolína |  THEY HAVE PLACE IN MY LIFE

KAPITOLA JEDENÁCTÁ
"Konečně." řekla jsem, když se po těch zhruba 33 hodinách mé nohy dotkly země. Ani nevíš, jak jsi mně pevná země chyběla!
"Ale prosímtebe, zas tak hrozný to nebylo." zasmál se Beau.
"Děláš si srandu? Bylo to příšerný." poznamenala jsem.
"Je pravda, že se divím, že ti nezůstaly vězet nehty v těch kožených opěradlech." rozesmál se Jai.
"Haha, moc vtipný brácho." řekla jsem a dala si batoh na záda. My a další desítky lidí jsme čekali na autobus, který nás měl odvézt k letišti. Nikdy jsem to nechápala, přišlo mi stupidní jet ten kousíček autobusem. Bezpečnost na prvním místě, jasně. Pak jsme do něho nastoupili a nechali se odvézt. Šla jsem za klukama a drželi jsme se u sebe. V čele šel opět Ronnie. Dovedl nás až k pásům u kterých jsme čekali na své kufry. Problém byl v tom, že já i Calum jsme měli černé kufry, takže bych se ani nedivila, kdybychom si je omylem prohodili.
"Hned se vrátím." Slyšela jsem, jak to Ronnie řekl klukům. O chvíli později už s někým telefonoval o kousek dál. Chvíli trvalo než jsme všichni měli své kufry.
"Všechno je připraveno." řekl Ronnie, když se vrátil. Jeho kufr držel Beau. Nevěděla jsem, co je připravené, raději jsem se ani neptala a šla za klukama. Vyšli jsme před letiště a kousek od nás stála partička holek. Jakmile si kluků všimly, začaly hrozně ječet a hned šly k nám. Určitě jsme všichni vypadali naprosto skvěle a hlavně svěže. V teplákách, pomačkáni z předlouhého letu a napůl vyspaní. Kluci se ale usmívali, objímali se s holkami a rozdávali podpisy a fotky. Já stála kousek stranou spolu s Ronniem. Mé oči byly přilepené na mobilu, kde se mi pomalu načítala všechna oznámení z Twitteru. Sem tam přišla i nějaká holka k Ronniemu. Skoro všechny prosily, aby pozdravoval Mariam. Ronnie se usmíval a sliboval, že ji bude pozdravovat. Pak ale přišly holky i ke mně a to mě trochu znervóznilo. Přece jen jsem nebyla na fanynky zvyklá tak moc jako kluci.
"Ahoj, Lily." usmívaly se.
"Ahoj." odpověděla jsem a podívala se na ně.
"Můžem se s tebou vyfotit?"
"Jojo, jasně. Není problém." řekla jsem a usmála se. S každou z nich jsem se vyfotila. Všimla jsem si, že se na nás Ash dívá a usmívá se. Když si všiml mého pohledu, zvedl palce nahoru, aby ukázal, že to je super. Rozesmála jsem se.
"Fakt s Ashem nic nemáš?" zeptala se najednou jedna z nich.
"Fakt ne." zasmála jsem se.
"To je škoda ale celkem." zamračila se jedna z nich.
"Jste milé. Ale opravdu mezi námi nic není, Ash je jen skvělej kamarád." usmála jsem se.
"A máš s klukama z 5SOS nějakou vtipnou nebo hezkou vzpomínku?" Když se zeptala, okamžitě se mi vybavilo, jak Calum běhal nahý po šatně v zákulisí. Tak to jsem jim fakt říct nemohla.
"Těch je! Ale nejhezčí je rozhodně ta, když jsem měla narozeniny a kluci přišli bez toho, aniž bych to tušila. To bylo fakt úžasný." chtěla jsem ještě něco dodat, ale někdo mě chytil za rameno.
"Promiňte, že ruším holky, ale už musíme jít." řekl Mikey a usmál se na děvčata.
"Škoda. Ráda jsem vás poznala." usmála jsem se a chytila kufr. Pak jsem šla s Mikeym, který šel obranářsky kousíček za mnou. Naše cesta vedla ke dvoum autobusům.
"Musíme rozhodnout, jak to tedy uděláme," řekl Ronnie. "Každá skupina musí být pohromadě, to je jasné, ale problém je s Lily, která bude muset jít do busu 5SOS, protože já musím být s vámi." ukázal na Janoskians.
"Jinak to nejde?" zeptal se Jai. Opět Jai a jeho otcovské pudy nebo jak to říct.
"Brácho, nech ji. Vždyť je skoro dospělá." řekl Beau.
"Bude sama v tour busu se čtyřmi neodolatelně sexy klukama." zašklebil se Lukey. Všichni se zasmáli, ale Jai trochu ztvrdl v obličeji.
"Takže Lily půjde k 5SOS, ok?" zeptal se Ronnie. Čekala jsem na odpověď.
"Jo, pokud to Lily nebude vadit." řekl Beau a podíval se na mě.
"V pohodě." pípla jsem. Ono to ale vůbec nebylo v pohodě. Být v tour busu s Ashem? A se čtyřmi kluky? Každý večer usínat v jejich společnosti a vlastně celé cesty trávit s nimi? No, tak to bude ještě hodně zajímavý.
"Dobře, tak nastoupíme a pojedeme." řekl Ronnie a zamířil s klukama k jednomu autobusu.
"Pojď, Lily." řekl Calum a pomohl mi s kufrem. Šla jsem za ním k druhému autobusu, kde už kluci skládali kufry do zavazadlového prostoru. Pak jsem za nimi vyšla pár schodů, až jsem se ocitla v autobusu. Měl dva vstupy. My šli tím druhým, protože první byl určen pro řidiče.
Vstoupili jsme do malé chodbičky, která vedla do kuchyně, kde byl stůl se sedačkou podél stěn. Taky tam byla linka a malá černá lednice, naproti které byly další posuvné dveře, vedoucí do koupelny. Z kuchyně se šlo do místnosti s palandami.
"Spím dole!" zvolala jsem. Kluci se rozesmáli, ale neprotestovali. Každý si položil své tašky a mobily na jiné palandy. Já spala na dolní palandě, nademnou Calum, přes uličku Luke a nad ním Ash. Mikey spal na spodní palandě v další řadě a nad ním a od něj přes uličku ještě lidi, kteří pomáhali klukům.
A poslední dveře vedly do obýváku, kde byla televize, nějaká herní konzole a opět sedačky podél stěn.
"No, tak nevím, jak vy, ale já jsem spokojenej." řekl Calum a skočil na sedačku. Mikey se vedle něho unaveně sesunul. Tak jestli došla energie i Mikeymu, tak je to fakt špatný.
"Kde vlastně jsme?" zeptala jsem se.
"Teď budem odjíždět z letiště ve Vancouveru a jedeme do Calgary, pak do Edmontonu a nakonec Reginy." řekl Calum.
"A tam budeme za jak dlouho?"
"Tak jedenáct hodin." pokrčil rameny.
"JEDENÁCT HODIN? Počkej, to jako vážně?" vykulila jsem oči.
"To si piš." zasmál se. Otočila jsem se a šla zpět do spací části. Posadila jsem se na svou palandu a opřela se zády o stěnu. Cítila jsem, jak mi padá hlava.


Když jsem se probudila a otevřela oči, myslela jsem si, že jsem v místnosti sama. Jenže na palandě naproti mně seděl Ash a zíral na mě.
"Spala jsem dlouho?" zeptala jsem se.
"Asi dvě hodiny." usmál se. Zvedla jsem se z lehu do kterého jsem se dostala nevím jak a posadila se. Protáhla jsem se.
"Kde jsou kluci?"
"Vedle. Našli zábavu v hraní her." uchechtl se.
"A kdo mě přikryl?" zeptala jsem se, když se ze mě shrnula přikrývka.
"Já," usmál se, až se mu ve tvářích vytvořily ďolíčky. "Nechtěl jsem, aby ti byla zima."
"Aha, děkuju." uchechtla jsem se a podívala se na zem. Být v jeho přítomnosti, to mě znervózňovalo. Zvlášť teď, když jsme v té místnosti byli úplně sami.
"ASHTONE!" zařval najednou Mikey, až jsem nadskočila.
"Tyvole, ty seš debil. Vždyť Lily spí."
"Ježiši, já zapomněl." slyšela jsem z druhé místnosti. S Ashem jsme se rozesmáli.
"Půjdeš?" usmál se a nabídl mi ruku. Zvedla jsem se a zamířili jsme ke klukům.
"No, vidíte, že už nespí." máchl ke mně Mikey rukou, když jsme vešli.
"Ale nemusíš tady přece řvát jak na lesích." řekl Calum, zírající na obrazovku.
"A proč jsi mě volal?" Ash si sedl vedle Mikeyho.
"Jen, abys zjistil, kdy budeme zastavovat." prohrábl si své zelené vlasy rukou.
"My budem zastavovat?" zeptal se Lukey.
"Říkám vám to celou dobu, že jo." řekl Mikey a protočil očima. Ash se zvedl a odešel dopředu autobusu. Já si sedla na jeho místo.
"Vyspinkaná?" zeptal se Mikey, usmál se a obejmul mě rukou kolem ramena.
"Celkem." zamračila jsem se.
"Nemáš šanci to vyhrát, Hoode!" zařval Lukey a mačkal tlačítka na ovladači jako o život.
"Dej z Lily ty ruce pryč, CLIFFORDE!" Ash byl najednou zpátky.
"Chill, kámo." řekl Mikey a zvedl ruce nad hlavu.
"To jsem nečekala, že o mě bude až takovej boj." uchechtla jsem se. Mikey trochu zrudl.
"Nicméně, zastavujeme za půl hodiny." usmál se Ash.
"Konečně. Už se nemůžu dočkat, až se nadechnu čerstvýho vzduchu." zabrblal Calum.
"Jo, necelá hoďka na čerstvým vzduchu, ale pak dalších 8 hodin v busu." poznamenal smutně Lukey.
"To sice jo, ale to zaspíme." řekl Ash. Kluci hráli hru, nějaké závody, jak jsem si všimla a nakonec opravdu vyhrál Lukey. Pak jsme se mezi sebou různě bavili. Nebo spíše kluci se bavili a já je poslouchala. Konečně ta půl hodina uběhla a my cítili, jak se autobus zastavil.
"JUCHŮ!" zařval Mikey a rozběhl se. Se smíchem jsme šli za ním. Když jsme vystoupili, ovanul mě chladný vítr. Byl sice začátek podzimu, ale Kanada byla rozhodně chladnější než Austrálie. Stáli jsme na parkovišti u mekáče ke kterému kluci okamžitě zamířili. Šla jsem za nimi.
"Co si dáš, Lily?" zeptal se mě Calum, který mi podržel dveře.
"McWrap Crispy." pokrčila jsem rameny. Calum to řekl Ashovi, který objednával.
"Čtyři cheeseburgery, pět velkých hranolek, čtyřikrát velkou kolu a jeden mcwrap crispy. Díky." řekl a vzal pět brček, které položil na dva tácy. Jídlo jsme dostali téměř okamžitě, tak jsme už za chvíli mířili ke stolku. Posadili jsme se k němu a rozdali si jídlo.
"A kde jsou vůbec bráchové?" zeptala jsem se, když jsem vybalovala svůj wrap.
"Jeli jinam na jídlo. Bylo by to moc nápadné, kdyby nás sem tolik přišlo." řekl Calum a zakousl se do burgeru. Jedli jsme v tichosti, protože jsme byli všichni hladoví a unavení. Když jsme dojedli a dopili kolu, šli jsme zpět k tour busu. Zamířili jsme ale k zavazadlovému prostoru a vytáhli své kufry, ze kterých jsme si vytáhli všechno potřebné. Vzala jsem si pyžamo, hygienické potřeby a ještě pár drobností, kufr opět zavřela a vrátila ho do zavazadlového prostoru. Všechno jsem hodila na palandu a během chvíle se vrátili i kluci.
"Jdete někdo do koupelny nebo tam můžu jít?" zeptala jsem se.
"Můžeš jít." usmál se Ash. Vzala jsem do rukou svoje pyžamo a odešla. Koupelna byla malinkatá. Vlastně to byla jen malá místnost ve tvaru obdelníku, kde byl záchod a umyvadlo. Vysvlékla jsem se, oblékla si pyžamo a opláchla si tvář. Pak jsem se vrátila do ložnice a kluci už seděli na svých palandách, každý jen v trenkách a zírali do svých mobilů. Vzala jsem si kartáček na zuby a šla zpět, abych si je vyčistila.
Když jsem se po pár minutách vrátila, kluci byli stále ve stejné pozici. Jen se právě něčemu smáli. Ashtonův identický smích jsem slyšela až do koupelny.
Kluci se po mně jeden po druhém vystřídali v koupelně a Mikey tam šel několikrát.
"Proč furt Mikey chodí do koupelny?" zašeptala jsem směrem k Lukeymu, který ležel na palandě a opíral si hlavu rukou.
"Je děsně čistotnej. Brutálně ale." zasmál se. Rozchechtala jsem se. A ještě víc mi přišlo vtipné, když se těsně předtím než jsme šli spát, Mikey znovu zvedl a šel si umýt ruce.
"Už můžu jít v klidu spát." poznamenal, když zalehl. Zasmála jsem se a pořádně se přikryla.
"Dobrou." řekli kluci a zatáhli si závěsy (doufám, že víte, co myslím :D http://www.bopandtigerbeat.com/wp-content/uploads/2014/05/5-SOS-tour-bus.jpg). Lukey natáhl ruku, aby stiskl zapínač a zhasnul a já taky zatáhla za závěsy. Chvíli jsem se převalovala než jsem našla správnou pózu, ale když kluci začali potichu chrápat, okamžitě mě to uspalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.