THEY HAVE PLACE IN MY LIFE || pět

28. ledna 2017 v 21:57 | Karolína |  THEY HAVE PLACE IN MY LIFE

KAPITOLA PÁTÁ
Probudil mě jemný svit slunce, které svítilo do místnosti. Samozřejmě, že jsme zapomněli zatáhnout závěsy. Díky bohu, že nemáme sousedy, jinak by všichni viděli, co se tady dělo. Zívla jsem a posadila se. Až teď jsem si uvědomila, kde jsem. A že vedle mě leží ten krásný muž. Vypadal tak roztomile když spal. Jedna ruka mu visela z pohovky dolů, beanie mu z hlavy spadla na zem a pomalu oddechoval. Natáhla jsem se pro mobil a podívala se kolik je hodin. Bylo něco málo po sedmé. Opatrně jsem se zvedla, abych Ashe neprobudila, ale on se hned vzbudil.
,,Promiň." zašeptala jsem.
,,Kolik je hodin?" prohrábl si rukou vlasy.
,,Čtvrt na osm. Pojď si lehnout nahoru, všichni tam spí a máš tam připravený místo, já půjdu taky ještě spát." řekla jsem. Ash se zvedl a ospalým krokem se vydal ke schodům. Vyšel a zastavil se.
,,Kam teď?" zeptal se.
,,Musíme zjistit, kde je volno." pokrčila jsem rameny a potichu otevřela dveře do Jaiovo pokoje. Vedle Jaie spal Cal, vedle něho Mikey a na matraci na zemi James. Zavřela jsem a šla do dalšího pokoje. Ten byl obsazen Beauem, Lukem (Hemmings btw.) a Danielem.
,,Taky plno, tak půjdeš k Lukovi." řekla jsem a otevřela dveře do jeho mini pokojíku. Už jsem se chtěla otočit a říct Ashovi, že tam může jít, ale vedle Luka už někdo spal. Slečna s dlouhými vlasy. Objímal ji. Kiana.
,,Tak co?" zeptal se Ash.
,,No, ehm, asi budeš muset jít ke mně. Kiana měla spát u mě, ale nějak to zakončila u Luka."
,,Okej," Ash se usmál a šel za mnou. Otevřela jsem dveře a hned šla k oknům, abych zatáhla závěsy. ,,Promiň, já jen musím mít úplnou tmu, abych usnula." zasmála jsem se.
,,V pořádku." zasmál se, rozsvítil si baterku na mobilu a šel k posteli. Sundala jsem si kalhoty, protože jsem v nich už nemohla vydržet a lehla si. Lehnul si vedle mě. Leželi jsme u sebe hodně blízko, protože upřímně řečeno, neměla jsem tak velkou postel, aby se na ni vlezli dva lidi. Během chvíle jsem začala upadat do spánku a slyšela jsem Ashtonovo klidné oddechování. Pak mě nevědomě objal a já taky usnula.


,,Lidi, pojďte se na něco kouknout." slyšela jsem šeptání.
,,Ty vole, ti se toho nebáli."
,,Vzbudíme je nebo budem dělat, že jsme to neviděli?"
,,Já nevím."
Měla jsme zavřené oči, ale už jsem začínala vnímat svět a poznávat, kdo co říká.
,,Pozor, lidi." řekl Mikey. Bála jsem se, co přijde, ale dál jsem dělala, že spím. Najednou jsem na sobě cítila váhu cizího těla. Zabručela jsem, když mě Mikeyho vlasy polechtaly na ramenu.
,,Slez ze mě, debile." zabručel Ash. Otevřela jsem oči. Mikey ležel na nás a usmíval se jako sluníčko. Pak jsem se podívala ke dveřím, kde stáli úplně VŠICHNI a sledovali nás.
,,To jste nikdy neviděli spát kluka vedle holky nebo co?" poznamenala jsem a chtěla se zvednout. Podívala jsem se na Mikeyho a ten se hned zvedl, abych mohla vylézt z postele.
,,Kde máš kalhoty, Lily?" vyjekl najednou Jai a běžel si přede mě stoupnout. Já říkala, že to je hotový otec.
,,To mám spát v těch úzkých džínách?" zeptala jsem se a vykoukla přes jeho rameno. ,,Navíc je úplně zbytečný, že stojíš přede mnou, protože za mnou je Mikey a Ash a myslím si, že pohled na mě zezadu je lepší než zepředu." řekla jsem a rozesmála se. Mikey zapískal. Natáhla jsem se pro džíny, které jsem pohodila vedle postele a natáhla si je. Pak jsem roztáhla závěsy. Ashton pořád ležel v posteli a nechtěl vstát.
,,Ashi, no tak!" řekl Calum a přišel k němu.
,,No jo furt, člověk se ani nemůže vyspat." poznamenal a zvedl se. Všichni jsme společně sešli dolů a... no, vypadalo to tam jak po výbuchu. Když jsme se tady s Ashem probudili, tak mi to tak hrozné nepřišlo. Až teď. Gauč byl od nás celý proležený, pod stolem se válely flašky od piva, všude byly drobky a televize byla stále zapnutá.
,,To bude uklízení." poznamenala jsem.
,,To teda." řekl Luke a odešel do kuchyně pro odpadkové koše. Kluci z 5SOS, Daniel, James i Kiana řekli, že tady ještě zůstanou a pomůžou nám s úklidem. Zamířila jsem do kuchyně, abych Lukovi pomohla najít ty pytle.
,,Co ty a Kiana?" zeptala jsem se ho. Podíval se na mě a trochu mu zrudly tváře.
,,Co by mělo být?"
,,Já vím, že u tebe spala. Vlastně za to můžeš ty, že Ash skončil u mě." řekla jsem a otevřela skříňku.
,,Nechtěla spát sama, tak jsem jí nabídl, že může ke mně."
,,A vůbec k ní nic necítíš." řekla jsem. Luke si jen odfrkl a vrátil se do obýváku. Vzala jsem pytle a vše jsme do nich dali. James s Jaiem je vzali a odnesli do popelnice. Zamířila jsem na terasu, abych vyndala všechny balónky z bazénu. Už byly způlky vyfouknuté. Vzdychla jsem, protože jsem neměla ponětí, jak se ke všem dostat. Bylo potřeba, aby někdo vlezl do bazénu.
,,Nechcete se někdo vykoupat?" zařvala jsem do domu. Ihned přeletěl Mikey.
,,Já, já, já!" řval a začal se vysvlékat. Pak skočil do vody a balonky dával na kraj bazénu.
,,Díky." usmála jsme se. Každý balónek jsem propíchla jehlou a jeho zbytky házela do dalšího pytle. Někdo mezitím odnesl ručníky. Během hodiny bylo všechno uklizené. A to jen díky tomu, že nás bylo hodně. A ve chvíli, kdy se kolem mě prohnal Beau s vysavačem, jsem se musela usmát.
,,Tak hotovo." řekl Jai a sedl si na židli.
,,Nezajdeme někam na jídlo?" zeptal se Cal.
,,Všichni? To bude trochu nápadný, ne?" řekla jsem.
,,Máme jednu oblíbenou restauraci, kde nás ještě nikdy nikdo nenašel." řekl Ash.
,,Tak platí!" řekl Beau. Šli jsme tak, jak jsme se probudili, takže moje vlasy trčící z bandany musely vypadat fakt skvěle. Všichni jsme se naskládali do dvou aut a vyjeli za kluky. Asi po půl hodině jsme dojeli před malou stavbu. Kluci zaparkovali.
,,Tak jsme tady!" vykřikl Mikey. Jo, Cal měl pravdu. Mikey byl opravdu hlasitý. Vyrazili jsme tam a když jsme se dostali dovnitř, úplně jsem ztratila dech. Zvenku to vypadalo normálně, ale vevnitř to bylo okouzlující. Na zdech byly malé umělé vodopády, vše bylo laděno do zelené, modré a hnědé barvy. Všechny servírky byly usměvavé a vonělo to tady mořem. Usmála jsem se.
,,Ani se nedivím, že to tady máte rádi." řekla jsem Calumovi.
,,Ahoj, kluci. Vás tady dneska je!" řekla a spočítala si nás. ,,Stůl pro jedenáct lidí. Chcete opět někam dozadu?" mile se usmála.
,,Raději ano." řekl Ash.
,,Dobře, pojďte za mnou." řekla a začala se proplétat mezi stoly. Zavedla nás do zadní části restaurace. Na jedné stěně bylo nakreslené moře. Bylo to tak jednoduché a zároveň tak překrásné. Stoly byly z tmavého masivního dřeva a židličky potaženy světle zelenou látkou. Posadili jsme se a začali si prohlížet jídelní lístek. Já hned věděla, co si dám. Burger. Ve fast foodu jsem ho nejedla, protože tomu se nedá říkat burger, ale v restauracích jsem si ho dala ráda. A tady měli tolik druhů. Vegetariánský, se sýrem a další. Rozhodla jsem se pro ten klasický, protože jsem věděla, že s ním nic nezkazím. A k pití jsem si dala zázvorovou limonádu.
,,Řeknu vám, že ta oslava byla fakt skvělá." řekl Daniel a napil se coca coly.
,,Škoda, že jste tak brzo odpadli." poznamenala jsem.
,,Lily, ty jsi taky brzo odpadla. Do dvaceti minut od začátku filmu jsi už spala a nechala si mě, abych to dokoukal sám." řekl Ash a podepřel si hlavu.
,,A dokoukal jsi to?"
,,Vlastně ne, byl to fakt hroznej horor. Tohle bylo i na mě moc." řekl a všichni se rozesmáli. Všichni jsme se zapovídali, dokud nám nedonesli jídlo. Hned jsme se na něho vrhli.
,,Mně z tý tvojí vodky nějak bolí hlava." otočil se Beau ke Kianě.
,,Neměl ses tak nalévat." zasmála se. Chvíli jsem na ten úžasný burger, který mi donesli, zírala. Vypadal úžasně. Nadýchaná houska, čerstvá zelenina a pořádný kus masa. Opatrně jsem ho nakrojila a když jsem ho ochutnala, div jsem nezačala tančit z toho, jak byl vynikající. Jedla jsem v tichosti, protože jsem si ho chtěla vychutnat. Za chvíli bylo u stolu úplné ticho až na občasné cinknutí příborů o talíře. Ještě dlouho po tom, co jsme dojedli, jsme seděli u stolu a povídali si. Kiana se hned poté rozloučila, protože měla něco na práci. Hodila na stůl pár bankovek, i když ji kluci přemlouvali, že to je na ně.
Šla jsem ji doprovodit, protože jsem se stejně chtěla trochu vyvětrat.
,,Máš ráda Luka?" zeptala jsem se, když jsme stály před restaurací a čekaly, až přijede taxi, které si Kiana zavolala.
,,Samozřejmě, že ho mám ráda. Je úžasnej." usmála se.
,,Já ale myslím víc než kamaráda."
,,Já..." začala.
,,On tě má rád, Kiano," vyhrkla jsem. ,,Neměla jsem ti to říkat, ale jsi moje nejlepší kamarádka a nemůžu si to nechávat pro sebe."
Kiana se usmála.
,,Děkuju, Lily. Jsi strašně hodná, ale já chci nechat Luka, ať on," odmlčela se. ,,No, víš, ať on ukáže, jestli má zájem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.